5 Ocak 2010 Salı

Broken Bells - Broken BellsIndie Rock camiasının önde gelen isimlerinden The Shins'in kurucusu, vokalisti ve gitaristi olan James Mercer, daha önce Danger Mouse & Sparklehorse albümü olan Dark Night Of The Soul'da birlikte çalıştığı Danger Mouse kurucusu Brian Burton ile güçlerini birleştirip yepyeni bir grupla karşısına çıkıyor müzik sevenlerin.. İyi de ediyor.. Peki ama şimdi The Shins'in akıbeti ne olacak? Bilebilir miyiz? Bilemeyiz sanırım.. her konuda olduğu gibi.. ve bekleyip göreceğiz.. her zaman olduğu gibi..

Albümün açılışını yapan ilk iki şarkı, The High Road ve Vaporize çok başarılı.. Bunların yanında The Ghost Inside ve sanki bir yerlerden tanıdık gelen ama henüz çıkartamadığım Citizen de albümün güzel tatlarından..

"Nasıl birşeymiş ki bu?" diye soranları şuraya alalım;Tracklisti merak eden ve indirmeyi düşünenler de buraya gelsin o vakit;
  1. The High Road
  2. Vaporize
  3. Your Head Is On Fire
  4. The Ghost Inside
  5. Sailing To Nowhere
  6. Trap Doors
  7. Citizen
  8. October
  9. Mongrel Heart
  10. The Mall and Misery

Not: DMCA şikayeti üzerine albüm linkini kaldırmak durumunda kaldım.. İlerleyen günlerde yorumlarımızda görüşmek ümidiyle, sağlıcakla kalın, esen kalın..

Download Link: Rapidshare
Alternatif Download Link: Multiupload

1 yorum:

Larien dedi ki...

shins'ın yeri ayrı. ama bu da hoşmuş.